O firmie

Firma SmrekiBiS istnieje od 2010 roku i jest kontynuacją firmy Smreki która istniała od 1980 roku i od początku swojej działalności zajmuje się produkcją Stolarki Otworowej drewnianej. Zajmujemy się również handlem Stolarki PCV, jesteśmy przedstawicielem handlowym znanego na rynku producenta stolarki PCV DRUTEX.

W naszej ofercie znajdują się: Okna PCV, okna energooszczędne, stolarka aluminiowa, drzwi wejściowe (drewniane, aluminium, pcv, stalowe, antywłamaniowe) bramy garażowe, bramy rolowane, bramy przemysłowe, rolety antywłamaniowe, rolety podtynkowe, parapety, okna dachowe, Świadczymy montaż firmowy, oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Posiadamy wyspecjalizowana kadrę która służy pomocą i doradztwem, a także wyspecjalizowane ekipy montażowe.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze budowy na etapie "zamknięcia" stanu surowego jak i wymiany starych okien na nowe. Misją naszej firmy jest dostarczanie klientom nowoczesnych, energooszczędnych i funkcjonalnych produktów o najwyższym standardzie w atrakcyjnych cenach.

Okna drewniane

Okna PCV

Montaż

Kontakt

34-483 Lipnica Wielka 369

661 338 049

smrekibis@interia.pl

Zobacz na mapie